Plaukelių šalinimas lazeriu

Grožio Intriga savo klientams gali pasiūlyti plaukelių šalinimą naujausios kartos Aleksandrito lazeriu. Atliekant epiliaciją lazeriu, plauko folikulas

sunaikinamas naudojant šviesą. Tai efektyviausias plaukelių šalinimo būdas. Žinoma, lazerių yra įvairių, kurie skiriasi savo bangų ilgiais, parametrais, efektyvumu, tačiau būtent Aleksandrito lazeris yra pats galingiausias iš visų įmanomų plaukelių šalinimo lazerių. Ir žinoma, kalbant apie efektyvumą, jis yra nepralenkiamas lazerinės depiliacijos pasaulyje. Jis išskiria 755 nanometrų (nm) bangą, kurią

puikiai sugeria plaukeliuose esantis pigmentas melaninas. O dėl savo stiprumo Aleksandrito lazeris be problemų pašalina net ir pačius šviesiausius bei silpniausius plaukelius.

Jei Jums kyla klausimas, kuo šis lazeris geresnis, pavyzdžiui, už daugumos mėgstamus fotoepiliatorius, tai atsakymas labai paprastas.

Pirmiausia, tai lazeris yra daug galingesnis, kurio išskiriama vieno bangos ilgio šviesa veikia tiksliai į naikinamo plaukelio folikulą. O fotoepiliatoriai išskiria pluoštą spindulių ir dėl mažo aparato galingumo folikulas nesunaikinamas.

 Visos esame išbandžiusios ir plaukelių skutimą, ir depiliacinius kremus, plaukelių pešiojimą ir pan. Tačiau tai juk tik laikinas problemos sprendimas. Nekalbant jau apie tokius padarinius, kaip bėrimai,

plaukelių įaugimas ir t.t. O po epiliacijos lazeriu, plaukeliai daugiau nebeįauga, nekankina bėrimas.

Iš tiesų su šiuo lazeriu plaukelius galima šalinti bet kurioje kūno vietoje. Moterys dažniausiai renkasi viršutinę lūpą, pažastis, rankas, bikinio zoną bei kojas, o vyrams aktualiausios sritys – pečių juosta, pažastys, nugara, rankos, krūtinė.

O svarbiausia, jog Jums nereikės daugybės lazerio procedūrų, kad galėtumėte džiaugtis švelnia ir gražia oda. Dažniausiai atliekamas 3-6 procedūrų kursas. Nors iš tiesų jau po 1 procedūros akivaizdžiai

sumažėja plaukelių kiekis, o tie, kurie atauga, būna daug plonesni. Tokios depiliacijos procedūros lazeriu atliekamos kas 4-12 savaičių.

Jautresnes klientes norime nuraminti – tikrai nėra ko bijoti. Atliekant šią procedūra jaučiamas tik lengvas dilgčiojimas, tikrai nereikės kęsti beprotiškų skausmų.

Ką turėtumėte žinoti prieš atliekant procedūrą?

  • Bent 3 savaites prieš plaukų šalinimą lazeriu venkite intensyvios saulės šviesos arba naudokite apsauginį kremą  nuo saulės su didesniu nei 30 SPF filtru.

  • 2 savaites iki plaukų šalinimo lazeriu procedūros nenaudokite savaiminio įdegio kremų.

  • 1 mėnesį iki procedūros jų nepešiokite ir nešalinkite vašku. Visi kiti plaukų šalinimo metodai, kurių metu paliekamos plaukų šaknys yra galimi (pvz. skutimas).

  • 1 savaitę prieš procedūrą nenaudokite erzinančių priemonių, tokių kaip glikolio rūgštis arba retinoidai.

  • Susirgus pūsleline odos liga, kai procedūra atliekama veido srityje, prieš ją atliekant turi būti paskirtas antivirusinis gydymas.

  • Procedūrą draudžiama atliki nėščiosioms. Maitinančioms motinoms procedūrą atlikti galima.

Antakiai: 25-35€

Viršutinė lūpa: 25-35€

Smakras: 40-50€

Skruostai: 50-60€

Sprandas: 35-45€

Pečių juosta: 60-100€

Abiejų pažastų srityse: 60-80€

Krūtų spenelių sritis: 25-35€

Abiejų dilbių srityse: 60-75€

Abiejų žąstų srityse: 60-80€

Krūtinė (vyrams ):75-110€

Pilvas (moterims): 40-60€

Pilvas (vyrams): 70-90€

Bikini krašteliai: 45-65€

Klasikinis bikini: 75-100€

Braziliškas bikini: 90-110€

Abiejų blauzdų srityse: 90-120€

Abiejų šlaunų srityse: 120-160€

Nugara 120-150€:

Abiejų plaštakų (pėdų) + pirštų sritis: 30-40€

Sėdmenų srityje: 40-60€

Visos kojos: 200-260€

Visos rankos: 110-140€