Klasikinis manikiūras

Klasikinis manikiūras be lakavimo: 12€

Nagai dažnai vadinami žmogaus vizitine kortele, todėl gražūs ir tvarkingi nagai yra kiekvienos, save gerbiančios moters ir savimi pasitikinčio vyro privilegija. Manikiūrą galima daryti keliais būdais, tačiau pats populiariausias ir dažniausiai naudojamas – klasikinis. Šį manikiūrą, dovanojantį mums gražesnes ir išpuoselėtas rankas pasitelkiame tam, kad išlaikyti nagus tvarkingus, bet neperkrauti jų įvairiais blizgučiais.

Klasikinį manikiūrą atlikti labai paprasta, bet jo galimybės anaiptol nėra paprastos, nes jo pagalba galima sutvarkyti net ir labai apleistus nagus.

Klasikinio manikiūro eiga:

Iš pradžių dilde nagams suteikiama forma.

Prieš merkiant rankas į vonelę, nagų odelės patepamos odelių minkštikliu, kad dar labiau suminkštėtų ir būtų lengviau jas pašalinti.

Rankos 5-10 min. mirkomos šiltame vandenyje.

Suminkštėjusios odelės nustumdomos specialiu mediniu pagaliuku ir atsargiai apkarpomos manikiūro žirklutėmis arba žnyplutėmis.

Tada nagai įtrinami maitinamuoju aliejumi, kuris sutvirtins nago plokštelę.

Rankos ištepamos maitinamuoju kremu.

Ilgalaikis lakavimas

Ilgalaikis gelinis lakavimas: 15€

Ilgalaikis gelinis manikiūras suteikia galimybę džiaugtis tvarkingais ir išpuoselėtais nagais ne vieną dieną. Ilgalaikis trumpų ir ilgų nagų lakavimas geliu skiriasi nuo įprasto lakavimo tuo, kad gelinis lakas stingsta UV arba LED šviesoje ir laikosi iki 2– 3savaičių.

Ilgalaikio lakavimo eiga:

Iš pradžių pašiaušiamas nago plokštelės paviršius, nuvalomos dulkės, nuriebalinimas nagas. Tuomet jis padengiamas pagrindu, skirtu geliniam lakui ir laikoma LED (30 sek) lempoje.

Nuo nago nuvalomas pagrindo perteklius ir ant jo lakuojamas, pasirinktos gelinio lako spalvos, pirmas sluoksnis. Palaikoma LED lempoje (30 sek).

Lakuojamas antras sluoksnis, palaikoma LED lempoje (30 sek), Priklausomai nuo gelinio lako pigmento – gali būti lakuojamas dar vienas lako sluoksnis.

Tuomet lakuojamas viršutinis gelinio lako sluoksnis ir dedama į LED lempą 30 sekundžių. Nuo viso nago plokštelės nuvalomas lipnumas. Galiausiai nagas ir odelės įtrinamos maitinamuoju aliejumi.

Ilgalaikis lakavimas su manikūru

Ilgalaikis gelinis lakavimas su manikiūru: 25€

Ilgalaikis manikiūras – neabejotinai labai praktiškas dalykas: ką tik nulakuoti nagai greitai išdžiūva, nereikia baiminantis, jog netyčia sugadinsite visą darbą. Taip pat gelinis nagų lakavimas yra puikus pasirinkimas ruošiantis atostogoms ar ypatingoms progoms, kai rankos turi atrodyti nepriekaištingai.Svarbu paminėti, kad gelinis nagų lakavimas nelabai tiks toms, kurių nagai linkę sluoksniuotis, nes besisluoksniuojantis nagas gali atkelti nago plokštelės gelinio lako sluoksnį. Taip pat pastebėta, jog ilgalaikis lakavimas laikosi trumpiau, jei moters rankos ar delnai yra linkę labai prakaituoti.

Gelinio lako nauda Jūsų nagams:

 • Gelinis lakas nesilupinėja,
 • Nagai nelūžinėja ir netrūkinėja,
 • Gelinis lakas greitai išdžiūsta ir nesitepa,
 • Manikiūras itin ilgai išlieka ir nepriekaištingai atrodo.

Ilgalaikis gelinis lakavimas su manikiūru ir nuėmimu: 28€

Procedūros eiga:

•Rankos dezinfekuojamos;

•Nuimamas senas gelinis lakavimas

•Sulyginamas nagų ilgis ir suteikiama tinkanti forma;

•Rankos mirkomos vonelėje;

•Kruopščiai pašalinamos odelės;

•Nagas paruošiamas geliniam lakavimui – pašiaušiamas nago paviršius, nuriebalinama specialiu skysčiu bei padengiama specialia baze, kuri stiprina nagą bei praturtina jį vitaminais bei mikroelementais.

•Jums pageidaujant nagai bus nulakuojami pasirinkta spalva, ilgalaikiu geliniu laku, kuris džiovinamas po UV lempa ir išlieka iki 2-3 savaičių

Ilgalaikio gelinio lako nuėmimas

Ilgalaikio gelinio lako nuėmimas: 10€

Procedūra atliekama su dilde/freza pašalinant viršutinį ilgalaikio gelinio lako paviršių. Naudojant specialų tirpiklį suvilgomas vatos tamponėlis ir uždedamas ant nago. Nagai po vieną apsukami folija ir laikomi taip 7-10 min. Vėliau lako likučiai pašalinami su švelnia medine lazdele, nupoliruojamas nago paviršius ir suteikiama forma. Procedūra pabaigiama patepant odeles aplink nagus aliejumi.

Nagų priauginimas geliu

Nagų priauginimas geliu: 45€

Moterims, kurių natūralūs nagai yra labai silpni ir sunkiai auga, puiki išeitis – nagų priauginimas. Gelinis nagų priauginimas tai visiškai nesudėtinga procedūra, kurios metu natūralus nagas prailginamas geliu. Ši procedūra leidžia moterims net iki 4 savaičių džiaugtis gražiai atrodančiais, norimo ilgio nagais. Praėjus šiam laikotarpiui atliekamas nagų papildymas ir korekcija, pakeičiamas nagų dizainas.

Vieno nago priauginimas: 7€

Priaugintų nagų korekcija: 35€

Priaugintų nagų nuėmimas: 15€

Priaugintų nagų nuėmimas (su manikiūru): 23€

Priaugintų nagų nuėmimas (su ilgalaikiu geliniu lakavimu) 27€

Priaugintų nagų nuėmimas (manikiūras su geliniu lakavimu ) 33€

Klasikinis pedikiūras

Klasikinis pedikiūras be lakavimo: 30€

Klasikinis pedikiūras – tai procedūra, kurios metu kojų nagams suteikiama forma, nušveičiama pėdų oda, pašalinamos nago odelės ir nulakuojama pageidaujama spalva.

Higieninio pedikiūro tikslas – ne tik suteikti nagams gražią formą bei spalvą, bet ir pašalinti nereikalingą, suragėjusį odos sluoksnį, suminkštinti bei pamaitinti kojų odą. Klasikinio, higieninio pedikiūro metu pėdos mirkomos, pašalinama suragėjusi oda nuo kulnų ir padų, pašalinamos odelės aplink nagus, atliekamas kojų šveitimas. Kojų nagai nulakuojami pasirinktu ilgalaikiu laku.

Klasikinio pedikiūro eiga:

 • Atliekama pėdų dezinfekcija,
 • Pėdos mirkomos vonelėje,
 • Pašalinama kieta oda, atliekamas šveitimas peiliuku ir freza,
 • Sulyginamas nagų ilgis ir suteikiama forma,
 • Atsumdomos nagų odelės, pašalinami negyvi odelių sluoksniai,
 • Atliekamas pėdų odos šveitimas (pilingas),
 • Higieninis pedikiūras užbaigimas kojų, nagų ir odelių drėkinimu specialiomis priemonėmis.

Klasikinis pedikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu

Klasikinis pedikiūras su ilgalaikiu geliniu lakavimu: 40€

Ilgalaikis gelinis lakavimas ilgam išlaikys Jūsų kojų nagus estetiškus ir tvarkingus. Ilgalaikiu geliniu laku padengus kojų nagus, jie apsaugomi nuo skilinėjimo, lūžinėjimo ar kitokio pažeidimo. Pedikiūras su geliniu lakavimu – tai praktiška, gražu be didesnių rūpesčių.

Express pedikiūras (1val ): 30€

Express pedikiūras – tai greitai atliekamas pedikiūras. Į express pedikiūrą įeina vonelė, nago formos suteikimas ir odelių tvarkymas.

Apsilankymo metu Jums bus atlikta:

– kojų dezinfekcija;

– formos suteikimas nagams;

– pėdų mirkymas;

– odelių tvarkymas;

– pėdų šveitimas;

– pėdų kremo tepimas

– kojų nagų lakavimas (viena spalva).

Procedūros metu bus naudojamos profesionalios priemonės, kurios maitins ir puoselės Jūsų kojų odą.

Kontraindikacijos:

– Infekcines ligos, karpos;

– žaizdos.

Kojų nagų ilgalaikio gelinio lako nuėmimas – 12€