Kirpimas

Kirpimas: 12 – 15€

Kirpimas mašinėle: 9€

Vaikiškas kirpimas (iki 12m.): 8 – 10€

Kirpčių kirpimas: 4 – 5€

Kerpame visus: moteris, vyrus, vaikus ir senjorus. Plataus profilio kirpėjos meistriškai pritaikys kirpimą pagal Jūsų plaukų spalvą, odos toną bei veido formą. Kantriai bei sumaniai susitars su mažaisiais mūsų klientais.

Plaukų dažymas

Šaknų dažymas: 22€ (dažymas, plovimas, šukavimas (dažų, balinimo miltelių kaina neįskaičiuota*))

Visų plaukų dažymas: 25-35€ (dažymas, plovimas, šukavimas (dažų, balinimo miltelių kaina neįskaičiuota*))

Sruogelių dažymas 40€-45€  (dažymas, plovimas, šukavimas (dažų, balinimo miltelių kaina neįskaičiuota*))

Greičiausias būdas pakeisti savo išvaizdą ar įvaizdį. Paslėpti žilus plaukus ar pagyvinti esamą plaukų spalvą. Salono meistrės dirba su vienu patikimiausiu pasaulyje prekės ženklu „Schwarzkopf“. Dirba su įvairiomis dažymo technikomis.

Plaukų tonavimas

Plaukų tonavimas: 20€ (90min) (tonavimas, plovimas, šukavimas (tonerių kaina neįskaičiuota*))

Dažniausiai plaukų tonavimas yra atliekamas šviesiaplaukėms, kurios nori šiek tiek pasikeisti bei džiaugtis įvairiais šviesių plaukų atspalviais. Na, o brunetės ar raudonplaukės gali labiau suintensyvinti savo plaukų spalvą. Tonavimas yra minimalaus plaukų spalvos keitimas. Plaukai po tonavimo įgauna daugiau žvilgesio, spalva tampa sodresnė ir ryškesnė. Spalva atrodo labai natūraliai. Plaukų tonavimas puikiai padeda paslėpti ir pirmuosius žilus plaukus.

Plaukų tonavimas visiškai nekenkia plaukui, kadangi neįsigeria į natūralaus plauko pigmentą. Tai švelnus bei paprastas būdas lengvai keisti plaukų atspalvį. Tonavimui yra naudojami laikini dažai, be to jie saugūs, kadangi savo sudėtyje neturi amoniako. Dažniausiai visiškai nedirgina odos ir labai retai sukelia alergijas

Plaukų priežiūra

Sveiki ir gražūs plaukai yra ne mažiau svarbūs už tvarkingą aprangą ar dailų makiažą. Salono „Grožio Intriga“ meistrės parinks tinkamus produktus Jūsų plaukams ir galvos odai tiek salone, tiek naudojimui namuose.

CAVIAR plaukų procedūra

CAVIAR plaukų procedūra: 15€

Ikrai, dar kitaip vadinami „juodasis auksas”, visuomet buvo laikomi vertingu kosmetiniu ingredientu dėl savo antioksidantų, atgaivinamųjų ir jauninamųjų savybių, aktyvaus poveikio prieš odos ir plaukų senėjimą.

Dėl sudėtyje esančių vertingųjų maistinių medžiagų ir riebiųjų rūgščių, skatinama kolageno ir keratino gamyba, dviejų pagrindninių baltymų, būtinų išsaugoti tinkamą drėgmės lygį plaukuose ir suteikti jiems blizgesio.

Dėl didelės omega 3 rūgščių koncentracijos, CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY linija:

• Saugo nuo senėjimo, atkuria reikiamą maistinių medžiagų lygį

• Atgaivina sausus ir papilkėjusius plaukus

• Atkuria plaukus iš vidaus, suteikia jiems prabangaus švelnumo, drėgmės ir intensyviai regeneruoja.

CAVIAR SUBLIME ULTIMATE LUXURY produktų linijos naudojimas užtikrina nepaprastus rezutatus jau nuo pirmojo naudojimo.

 

,,Vitaker HYDRAMAX” plaukų botokso terapija

Plaukų botokso terapija: 40€

 

Tai gydymas , kuris užtikrina intensyvų plaukų maitinimą, suteikia plaukams stiprumą, juos sušvelnina.

2728.png

Užkerta kelią plaukų slinkimui, lūžinėjimui ir išsišakojusiems galams.

2728.png

Tinka visiems plaukų tipams. Sausiems, dažytiems, pažeistiems chemiškai, šviesintiems, trapiems ir jautriems plaukams.

2728.png

Specialiai sukurta siekiant atkurti naudingąsias medžiagas, kurias dėl karščio formuojant plaukus ilgainiui plaukai gali prarasti, įskaitant: džiovinimą, aplinkos taršą, cheminį plaukų apdorojimą ir kitą išorinę žalą.

2728.png

Sudėtyje yra baltymų, vitaminų A, E, D ir B komplekso, lipidų ir mikroelementų, taip pat yra praturtintas ingredientų derinio, dėl kurio plaukai ilgiau išlieka sveiki, blizgantys.

Išlieka itin blizgus, šilkinis sveikų plaukų paviršius.

 

BC Fibre Clinix plaukų procedūra

BC FIBRE CLINIX procedūra: 15€

Dažni cheminiai ar mechaniniai šukavimai gali pažeisti plaukų vientisumą. Vidinė ir išorinė plaukų struktūra susilpnėja, plaukai tampa silpni ir linkę lūžinėti.

BC Fibre Clinix nauja galingiausia atkūrimo technologija, kurios dėka plaukų pluoštui akimirksniu atstatomos jo originalioje augimo stadijoje susiformavusias savybės, sustiprinama plauko struktūra iš vidaus.

Unikali technologija skirta visiems plaukų tipams.

 

Braziliškas plaukų tiesinimas

Braziliškas plaukų tiesinimas: 30-90€

Braziliškas plaukų tiesinimas Cocochoco su keratinu atstato netgi labiausiai pažeistus plaukus, nekeisdamas plauko šerdies. Kuo labiau pažeistas plaukas, tuo labiau bus matomas efektas.

Plaukų poliravimas

Plaukų poliravimas: 40-50€

Sausi, lūžinėjantys plaukų galiukai – opi problema daugeliui dailiosios lyties atstovių. Būtent dėl šios priežasties dauguma iš mūsų negali užsiauginti norimo ilgio plaukų. Be to jie smarkiai gadina bendrą plaukų vaizdą, kuria netvarkingos šukuosenos įspūdį. Tad ką daryti? „Grožio Intriga“ pristato Jums dar vieną naujieną – PLAUKŲ POLIRAVIMĄ. Tai unikali procedūra, kurios metu, per visą plauko ilgį yra nukerpami visi išsausėję bei suskilinėję plaukų galiukai, tačiau bendras plaukų ilgis NESUTRUMPĖJA. Po procedūros plaukai mažiau veliasi, nustoja šiauštis, plaukai tampa spindintys bei gyvybingi – plaukų žvyneliai tvarkingai priglunda vienas prie kito, dėl to jų paviršius gražiai blizga, plaukas geriau apsaugomas nuo žalingo aplinkos poveikio. PLAUKŲ POLIRAVIMAS – procedūra, idealiai tinkanti toms, kurios nori turėti ilgus ir sveikai atrodančius plaukus, neprarasdamos jų ilgio!