Antakių dažymas

Antakių dažymas: 7€
Dažymas atliekamas specialiais antakių ir blakstienų dažais „Hairwell“ (Vokietija) bei “Refectocil” ( Austrija). Spalva parenkama pagal Jums tinkamą toną, atsižvelgiant į odos ir plaukų spalvą, bei Jūsų pageidavimus.

Blakstienų dažymas

Blakstienų dažymas: 7€
Dažymas atliekamas specialiais antakių ir blakstienų dažais „Hairwell“ (Vokietija) bei “Refectocil” ( Austrija ja). Spalva parenkama pagal Jums tinkamą toną, atsižvelgiant į odos ir plaukų spalvą, bei Jūsų pageidavimus.

Antakių korekcija

Antakių korekcija: 7€
Antakių korekcija – gražios ir teisingos formos suteikimas, pašalinant nereikalingus, ne vietoje augančius plaukelius. Atliekant antakių korekciją nereikalingi plaukeliai šalinami naudojant specialų vašką arba pincetą: taip plaukeliai pašalinami su šaknimi, todėl atauga lėtai, gražia forma galima džiaugtis nuo 3 iki 5 savaičių, priklauso nuo to, kokiu greičiu formuojasi nauji plaukeliai.

Antakių dažymas cheminiais dažais ir korekcija

Antakių dažymas cheminiais dažais ir korekcija: 13€
Teisingai parinkta antakių forma padeda subalansuoti veidą ir įrėmina akis. Dažymas atliekamas specialiais antakių ir blakstienų dažais „Hairwell“ (Vokietija) bei “Refectocil” ( Austrija ). Spalva parenkama pagal Jums tinkamą toną, atsižvelgiant į odos ir plaukų spalvą, bei Jūsų pageidavimus.
Spalvos: natūrali šviesi ruda, natūrali tamsi ruda, pilka grafito, juoda, juoda su mėlynu tonu.

Antakių dažymas Henna dažais ir korekcija

Antakių dažymas Henna dažais ir korekcija: 20€

Antakių formavimas ir dažymas ilgalaikiais Hena (chna) dažais. Įprastinės antakių dažymo procedūros turi vienintelį trūkumą – trumpalaikį efektą. Ar galėtumėte įsivaizduoti idealios formos antakius, kurių nereikia ryškinti net 6 savaites?

Procedūrų metu naudojami ilgalaikiai Hena (chna) dažai – tai natūralus produktas, sukurtas būtent antakių priežiūrai. Šis dažymo būdas ypač turėtų patikti norinčioms didesnės antakių apimties – procedūros metu nudažomi ne tik plaukeliai, bet ir oda. Spalva ant odos išliks nuo 5 iki 14 dienų, o plaukelių – net iki 6 savaičių. Procedūrų metu naudojamos natūralios priemonės, tad plaukeliai ne tik ilgam pagražinami, bet ir stiprinami.
Procedūros Hena (chna) dažais -rekomenduojamos:
  • Taupantiems laiką, pageidaujant – ilgalaikiškesnio rezultato,
  • Esant ploniems, silpniems plaukeliams, – trūkstant apimties,
  • Praradus antakių formą, norint ištaisyti asimetriją,
  • Jautriems cheminiams dažams žmonėms.

Procedūros metu atsižvelgiant į veido struktūrą individualiai parenkama tinkamiausia antakių forma, paslėpiami trūkumai ir pabrėžiami gražiausi bruožai.

Blakstienų lamanavimas

Blakstienų laminavimas: 50€
Natūralių blakstienų laminavimas -puiki alternatyva toms, kurios nemėgsta priaugintų blakstienų, tačiau svajoja apie ryškesnį, išraiškingesnį žvilgsnį. Tai ideali procedūra ir tarp blakstienų priauginimų, siekiant jas atgaivinti bei neprarasti “atverto” žvilgsnio įspūdžio. Laminavimo procedūros metu natūralios blakstienos pakeliamos nuo šaknų, pripildomos juodo pigmento bei prisotinamos maitinančiomis ir puoselėjančiomis medžiagomis. Procedūra nežaloja ir nesausina blakstienų.
Efektas matomas 8-12 savaičių.

Blakstienų priauginimas ( klasika )

Blakstienų priauginimas (klasika): 45€
Tai puiki galimybė turėti gražias ir ilgas blakstienas ne tik ypatingomis progomis, bet ir kasdien. Priaugintos blakstienos puikiai prisitvirtina prie natūralių blakstienų, todėl nereikės baimintis, kad kasdienėje veikloje – miegant, sportuojant, maudantis ar tiesiog atliekant namų ruošos darbus, jos gali iškristi – taip galėsite jomis džiaugtis ir puikuotis ilgą laiką. Priaugintos blakstienos yra lengvos, minkštos, patogios ir atrodo labai natūraliai. Jos suteiks daugiau ilgio ir storio jūsų nuosavoms blakstienoms, bus daug riestesnės ir gražesnės. Rezultatas tikrai stulbinantis – žymiai storesnės, ilgesnės, tankesnės blakstienos, suteikiančios jūsų žvilgsniui skvarbumo, išraiškingumo, atveriančios ir optiškai didinančios akis, todėl kiekvieną kartą išėjusios iš dušo, po maudynių jūroje ar baseine atrodysite puikiai. Blakstienos parenkamos individualiai pagal storį (0,15-0,20mm), ilgį (6-14mm) ir linkį ( C, D).

Blakstienų priauginimas ( volume )

Blakstienų priauginimas (volume): 50€
Natūralias blakstienas galima patankinti net 2-6 kartus.VOLUME technikos priauginimo esmė yra ta, kad prie vienos natūralios blakstienos priauginamos dvi (2D), keturios (4D), penkios ar šešios 6D blakstienos. Šios blakstienos yra itin plonos ir lengvos (0.07- 0.10 mm storio).

Blakstienų korekcija (klasika)

Blakstienų korekcija (klasika): 30€
Kad blakstienos visada atrodytų nepriekaištingai kas 3-5 savaites atliekama korekcija. Priaugintų blakstienų nešiojimo trukmė iki korekcijos priklauso nuo natūralių blakstienų augimo ciklo ir priežiūros įpročių.
Priežiūra
Blakstienos yra atsparios vandeniui, su jomis galima drąsiai maudytis, lankytis baseine, soliariume. Klijai kurie naudojami priauginimui nėra atsparūs riebalams, dėl to priaugintas blakstienas reikia saugoti nuo kosmeikos gaminių, kuriuose gali būti aliejų. Negalima naudoti pienelio pavidalo ir dvifazių, skirtų vandeniui atspariam makiažui, valiklių, akių tepti riebiais kremais. Naudojant veido kremus, saugoti akių sritį ir netepti jų toje vietoje, kur galimas odos kontaktas su blakstienomis.
Kreminio pagrindo šešėliai, kreminė pudra ar netinkamas tušas taip pat gali pagreitinti blakstienų kritimą. Priaugintoms blakstienoms taip pat kenkia didelis karštis, dėl to nerekomenduojama eiti į sauną ar karštą pirtį.

Blakstienų korekcija ( volume )

Blakstienų korekcija (volume): 35€
Priaugintos blakstienos išsilaiko 1-2 mėn., kas 3-5 sav. rekomenduojama daryti papildymo procedūrą, kurios metu priklijuojamos naujos blakstienos vietoje iškritusių. Laiko tarpas tarp papildymų priklauso nuo priaugintų blakstienų priežiūros bei nuo natūralios blakstienos gyvenimo trukmės. Iškritusios vietoje ataugusi nauja blakstiena yra visiškai sveika ir nepažeista nei klijų, nei priauginimo proceso.

Blakstienų nuėmimas

Blakstienų nuėmimas: 8€