Dieninis makiažas

Dieninis makiažas: 35€
Visos moterys gražios, tačiau ir žinodamos šią tiesą, visos nori atrodyti kuo geriau. Tai pasiekti padeda kiekvienos moters pagalbininkė – kosmetika. Kasdien didžiąją laiko dalį praleidžiame darbe, moksluose, kur irgi norisi būti pasitempusiai, gražiai, tvarkingai. Todėl daugumos moterų pirmasis „pasisveikinimas su veidrodžiu“ būna dieninis makiažas. Nors „makiažas“ tokia moteriška sritis, tačiau ne visos moka jį pasidaryti. Čia į pagalbą atskuba profesionali visažistė, kuri nepadarys Jūsų kitu žmogumi, nepakeis Jūsų gyvenimo net išvaizdos, bet pabrėš tai, kas Jūsų veide galbūt kartais slepiasi. Dieninis makiažas nebūna ryškus, provokuojantis. Dažniausiai pasirenkamos pastelinės, žemės spalvos. Žinoma, spalvos gali būti derinamos ir su garderobu ar prie atskirų aprangos detalių. Šis makiažas suteikia natūralumo pojautį, „apgauna aplinkinius“ – Jūs taip atrodote natūraliai!

Vakarinis makiažas

Vakarinis makiažas: 50€
Ar tai būtų vakarėlis klube, ar šventė draugų būryje, tą vakarą norite atrodyti stulbinančiai. Pamirštamos visos šviesios, „lengvos“ spalvos, šioje vietoje akcentuojamas ryškumas (čia vyrauja ryškios, tamsios spalvos, sodrūs tonai). Juk vakaro karalienė turi spindėti ir traukti visų dėmesį iš tolo. Išraiškingos akys pasakys daugiau nei žodžiai… Darant vakarinį makiažą galima naudoti ir dirbtines blakstienas, kurios dar labiau pabrėš Jūsų žvilgsnį, arba tokius aksesuarus kaip „Swarovski“ kristaliukai, kurie dar labiau pagyvins Jūsų šventinę išvaizdą.

Nuotakos makiažas

Nuotakos makiažas: 70€
Vestuvės – tai ta diena, kai visų merginų svajonė tapti princese išsipildo. Ne tik visa šventė, gėlės ar suknelė turi atrodyti nepriekaištingai, bet ir, žinoma, jaunosios makiažas. Juk šią dieną ji turi būti pati gražiausia, švytinti, tiesiog princesė. Tas vaizdas išliks ne tik visų atmintyse, bet ir vestuvinėse nuotraukose. Vestuvinis makiažas turi atrodyti puikiai ne tik dieną, bet ir visos šventės metu, prie įvairių apšvietimų, o tuo pačiu atrodyti lengvas ir gražus.