Dermaheal Ultimatum PTx priemonių pagalba išgaunamas rezultatas, prilygstantis botulino toksino poveikiui dėl sudėtyje esančio naujos kartos peptido Hexapeptide-46. Biologiškai aktyvūs peptidai yra patalpinti į nanokapsules, kurių dėka peptidai sugeba prasiskverbti giliau į dermos sluoknį, Hexapeptidas-46 atpalaiduoja raumens susitraukimus, suteikia miorelaksuojantį poveikį, todėl išlyginamos veido mimikos raukšlės kaktoje, smulkios raukšlytės aplink akis, pykčio, skruostų raukšlės. O taip pat liftinguojamas veido ovalas, kaklo, dekoltė, riešų zonos. Ši procedūra idealiai tiks jei norite „žaibiško“ atjaunėjimo efekto – rezultatas matomas iš karto.

Dermaheal Ultimatum PTx rezultatai:

🔵 Išlygina raukšles.
🔵 Sutraukia išsiplėtusias poras
🔵 Sumažina paraudimus.
🔵 Sumažina pigmentaciją
🔵 Stangrina odą.
🔵 Sumažina sebumo išsiskyrimą.
🔵 Suteikia sveikos, neblizgančios odos efektą.

Dermaheal Ultimatum PTx procedūros kursas:
Ši procedūra puiki ir kasdienai, ir prieš svarbią Jums šventę. Dėl unikalios ir natūralios sudėties preparatų su biometrinias peptidais išvengsite alerginių reakcijų ar kitų nemalonių pojūčių.
Ilgalaikis poveikis- 3 procedūros (1procedūra/savaitėje).

Rekomendacijos po procedūros:
Po procedūros, namuose, rekomenduojama naudoti PTx serumą ir kremą. Dėka inovatyvių biomimetinių peptidų ir nanoinkapsuliavimo technologijos, produkto naudojimas ne tik suteiks greitai matomą rezultatą, bet ir stimuliuos kolageno sintezę, taip stangrindamas Jūsų odą iš vidaus bei prailgins anti-age efektą.

❗️Svarbu – šių priemonių poveikiai įrodyti klinikiniais tyrimais bei patvirtinti histologiniais, toksikologiniais, imunologiniais, imunohistocheminiais tyrimais, atliktais in vivo bei in vitro